FAQ

Často kladené otázky

Co je to elektronická vstupenka FAPI Tickets?

Samotná vstupenka je PDF soubor s jedinečným QR kódem. Klient si může vytisknout vstupenku sám nebo ji může ukázat přímo ve svém telefonu. Jinak je FAPItickets kompletní systém na online vstupenky - pro prodej, platby, distribuci a kontrolu.

Jak se kontroluje platnost vstupenek na akci?

K ověření platnosti vstupenky a odbavení přímo na akci se používají chytré telefony (Android a iPhone) propojené internetem přímo na FAPI Tickets. Mobilní aplikace v telefonu naskenuje QR kód na vstupence a zobrazí zda je vstupenka platná (zaplacená a nevyužitá). Mobilní aplikace jsou dostupné pro iPhone a Android platformu.

Kontrola vstupenek ve vašem mobilu

Čtečka na kontrolu vstupenek je dostupná pro všechny telefony iPhone a Android. Čtečka načte přes internet data z FAPItickets a po naskenování QR kódů na vstupence ji označí jako platnou nebo jako neplatnou.

Jednoduchá integrace objednávkového formuláře do vašeho webu

Nastaveníte název vstupenky, cenu, způsobu platby a pár dalších nastavení a po uložení prodejního formuáře se vygeneruje HTML kód, který vložíte na svůj web. Tím zajistíte spojení mezi vaším webem a FAPItickets.

Platby bez zprostředkovatele přímo pořadateli akce

Platby za vstupenky inkasujete přímo na svůj peněžní účet - váš bankovní účet nebo účet u platební brány GoPay. To je odlišné od jiných vstupenkových systémů (jako například Ticketon, eventim, Ticketportal, Ticketstream..), kde jsou platby zasílány na účet zprostředkovatele a pak vypláceny vám.

Platby platební kartou a okamžitým bankovním převodem

Platební brána vám umožní přijímat platby od klientů ihned jako v reálném světě.

Párování plateb a automatické odeslání vstupenky

Vstupenka je posílána okamžitě po zaplacení platby.

Integrovaný provizní (affiliate) systém

FAPItickets umožňuje sledovat, kdo zákazníka doporučil a evidovat provize pro zprostředkovatele. Vše s využitím provizního systému Affilbox.

Jaké online platby mohou klienti použít?

FAPI tickets umožňuje platby platebními kartami a okamžitými bankovními převody. Tato služba je zajištěna platební bránou GoPay propojenou na systém FAPI.

Co je FAPI a FAPI Tickets?

FAPI je automatizační prodejní a platební systém - online aplikace dostupná na webu. S využitím pluginu FAPI Tickets  rozšiřující funkci FAPI můžete prodávat konkrétní produkt - vstupenky. Plugin znamená malý program, který rozšiřuje možnosti jiného programu.